Dani kruha u školi i župi

Zadnje nedjelje u listopadu župljani župe Oštarije bili su ugodno iznenađeni na nedjeljnoj svetoj misi. Mogli su vidjeti svoje majmlađe u mini priredbi koju su izveli sa svojim učiteljicama.

Učenici i djelatnici PŠ Siniša i Zrinko Rendulić proslavili su Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 22-10-2013. - Završna svečanost povodom dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje održana je u učionici uz nazočnost nekoliko roditelja prvašića, te župnika vlč. Antuna Luketića. Više na fotografijama.
U prvom dijelu su slike prvašića i njihove učiteljice Andreje koji su na malom odmoru nahranili sve ostale vaflima koje su sami pekli. Zadovoljeni su visoki higijenski standardi, a timski rad je bio na visini izazova. Svečano uređen i aranžiran stol, hvala Viktoriji, Renati, Ivanki i Zorku. Stari predmeti su vlasništvo učiteljice Andreje. A onda na slikama po redu dolaze pjevači učiteljica Viktorije i Barbare, zatim mali glumci pod vodstvom uč. Andreje, Recitatori učiteljica Ruže i Mirjane. Na kraju blagoslov predvodi naš župnik pop Ante Luketić i sve je pozvao da se još jednom ponovi prve nedjelje u župnoj crkvi, što je oduševljeno prihvaćeno.

Na fotografijama vidjet ćete dio atmosfere koja je vladala na svečanosti.

Klik na fotografiju za slideshow.

Fotografije s proslave iz župe Oštarije.

Fotografije s proslave u školi

OS-Ostarije-(2).jpg

Ostarski-glagoljasi-(2).jpg